Ми все життя хотіли, щоб країна нами пишалася Дзюба не зміг стримати сліз після матчу з Хорватією

На жаль, дива не сталося і Росія не пройшла до півфіналу чемпіонату світу з футболу. Але! Такого в новітній історії країни ще не було, наші хлопці довели, що футбол живий.

Рахунок матчу Росія - Хорватія був відкритий на 31-й хвилині Денисом Черишевим, хорвати ж відповіли через 8 хвилин - гол забив Андрій Крамаріч. В основний час подальшого просування в рахунку не було, і судді матчу додали два додаткові тайми по 15 хвилин.

У додатковий час кожна збірна забила ще по голу - тепер результат матчу вирішувала серія пенальті. Хорватія перемогла з рахунком 4: 3.

Відразу після гри нападник збірної Росії Артем Дзюба дав невелике інтерв'ю, в якому зізнався, що він і його партнери по команді все життя хотіли, щоб країна могла ними пишатися і росіяни знали - футбол живий. Дзюба не зміг стримати емоцій і сказав, що серця футболістів збірної розбиті, але вони старалися і билися як леви.

Просто подивіться pic.twitter.com/5LHFNsc1MQ

- Я дико перепрошую (@traktor_bang) 7 липня 2018 р.

А ці фотографії за ніч облетіли всі соцмережі. Нападаючий збірної Федір Смолов, який не реалізував пенальті в матчі з Хорватією, останнім залишив поле сочинського стадіону. Він довго сидів у центральному колі і не міг стримати сліз.

Також стало відомо, що в цю ніч два футболісти збірної вирішили покинути команду. Це 33-річний півзахисник московського "Спартака" Олександр Самедов і 38-річний захисник московського ЦСКА Сергій Ігнашевич, який вирішив піти не тільки зі збірної, а й завершити свою футбольну кар'єру.

"Зараз у мене почуття радості і заспокоєння, закінчую на хорошій ноті, граю на чемпіонаті світу, в чвертьфіналі, у відмінній команді, з відмінним тренером, до цього тренером. З футболістами, які віддають себе повністю в грі", - сказав Ігнашевич.

Сергій Ігнашевич оголосив про завершення футбольної кар'єри!
Сергій, спасибі за все! # Легенда # ВместеМиКоманда pic.twitter.com/ZJrX6ygtjY

- Збірна Росії (@TeamRussia) 7 липня 2018 р.

Що стосується збірної Хорватії, то спортсмени вперше з 1998 року вийшли в півфінал чемпіонату світу - тоді їм вдалося посісти третє місце. Тепер хорвати зіграють зі збірною Англії 11 липня в Москві. В іншому півфіналі зустрінуться команди Франції та Бельгії.

Прям б'є і мурашки від цього відео! Дзюба справжній лідер і мотор команди! На повторі відео ... pic.twitter.com/bw0CEQHnKj

- Василь Конов (42+) (@VasilyKonov) 7 липня 2018 р.

Після матчу Росія - Хорватія тренер нашої збірної Станіслав Черчесов повідомив, що йому подзвонив Володимир Путін і привітав з успішним виступом на Чемпіонаті.

"Путін дзвонив днем, ми поговорили кілька хвилин. Зараз він теж зателефонував, привітав з хорошою грою, як ми себе показали і проявили".

Підтримали збірну і користувачі твіттера - за цю ніч було написано багато теплих слів. Всі розуміли, що наші футболісти старалися як могли.

Головне, хлопці, на цей раз ви показали, що чесно б'єтеся. Це викликає повагу і гордість. Ми вас любимо. А значить ще повоюємо!!!

- Жанна Жуковська (@ 57Evdokiya122) 7 липня 2018 р.