Формула-1 зсередини Гран-прі Китаю 2011

Минулого вікенду пройшов феноменальний Гран-прі, такого ми не бачили вже дуже давно. Статистика - наука нудна, але тільки не в Формулі 1. В минулому році при мінливій погоді гонщики 62 рази помінялися позиціями за підсумками кола, в цьому році ми побачили 63 обгону на сухій трасі! А ось рекорд тримає Гран Прі Мексики 1990 року, де було 70 обгонів за гонку. (Дивитися пости Світ Формули-1: Китай - підготовка, кваліфікація, Формула 1: Гран-прі Китаю)

4. Льюїс Хемілтон (McLaren) пританцьовує на піт-лейн

5. Хайме Альгерсуарі (Toro Rosso) і Серхіо Перес (Sauber) збираються на парад гонщиків перед Гран-прі

6. Себастьєн Буемі і Хайме Альгерсуарі (Toro Rosso) гуляють по паддоку

7. Дженсон Баттон (McLaren) разом з його дівчиною Джесікою Мічібата

8. Малайзійський Воїн Тоні Фернандес - керівник Team Lotus

9. Марк Веббер (Red Bull) йде на парад гонщиків

10. Міхаель на презентації колекції Navyboot в музеї сучасного мистецтва

11. Ніко Росберга (Mercedes GP), Камуі Кобаяші (Sauber) і Льюїса Хемілтона (McLaren) проводжають на парад

Формула-1 зсередини, Гран-прі Китаю - перед стартом

19. Болід Ferrari Marlboro на стартовому майданчику: "Ми всі з вами".

31. Китайські фани Формули-1 в основному хворіють за Льюїса

32. Завершений піт-стоп Фернандо Алонсо (Ferrari)

33.

34. У суботу обидва гонщики Toro Rosso кваліфікувалися в першій десятці, проте в неділю команді не вдалося заробити очок. Себастьєн Буемі і Хайме Альгерсуарі невдало стартували, втративши кілька позицій. Буемі був змушений змінити тактику і фінішував лише чотирнадцятим, а Хайме Альгерсуарі вибув з боротьби через відлетіло заднього колеса ...

35.

36. Стартувавши з 13-й позиції, Камуі Кобаяші фінішував 10-м, заробивши очко для команди. Серхіо Перес закінчив гонку на 17-й позиції - мексиканець був оштрафований стюардами за зіткнення з Адріаном Сутіл

37. Механіки Red Bull в очікуванні Марка Веббера

38. Піт-стоп Марка Веббера (Red Bull)

39. Механік Lotus Renault GP чистить "пістолет" Із двох гонщиків Lotus Renault тільки Віталій Петров заробив очки в Шанхаї. На машині Ніка Хайдфельда виникли проблеми з KERS, і німець фінішував лише дванадцятим.

40. Піт Пастора Мальдонадо (Williams). У Шанхаї гонщики Williams фінішували за межами першої десятки - для боротьби за високі позиції FW33 не вистачило швидкості.

41. Співробітник Pirelli Не проти подивитися за гонкою з боксів Lotus Renault GP

42. Стертая гума Льюїса Хемілтона (McLaren) після Гран-Прі Китаю 2011

43. Фотографія Феттеля і механіків за допомогою ширококутної камери "риб'яче око"

44. Тімо Глок (Marussia Virgin)

45. Пожежний треку фотографує Пола ді Ресту (Force India) Гонщики Force India Пол ді Реста і Адріан Сутіл зайняли в гонці 11-е і 15-е місця, хоча непогано стартували і у свій час їхали в першій десятці. Але в підсумку кілька здали позиції, оскільки машина VJM04 не дозволяла боротися з більш швидкими суперниками, а Сутіл довелося проводити додатковий піт-стоп після зіткнення з машиною Серхіо Переса.

46. ​​У Шанхаї команда Ferrari вибрала для своїх гонщиків стратегію двох піт-стопів. Фернандо Алонсо закінчив гонку сьомим і після фінішу заявив іспанським журналістам, що в його випадку число зупинок не мало великого значення. Феліпе Маса назвав свій виступ в Гран Прі Китаю одним з кращих за останній час. На трасі в Шанхаї бразилець довгий час претендував на подіум, але тактичний прорахунок не дозволив гонщику Ferrari піднятися вище шостого місця: на фінальному відрізку дистанції суперники отримали перевагу від більш свіжих шин.

47. Льюїс Хемілтон (McLaren) першим перетинає картатий прапор

48. Ніко Росберг, захопивши лідерство під час першої хвилі піт-стопів, довго лідирував по ходу Гран Прі Китаю, але через підвищеної витрати палива змушений був скинути швидкість і фінішував п'ятим. Його напарник по Mercedes GP Міхаель Шумахер в силу схожих проблем не міг їхати в повну силу, але при старті з 14-го місця все одно фінішував восьмим ...

Формула-1 зсередини, Гран-прі Китаю - після

49. Льюїс Хемілтон святкує перемогу

50. Льюїс Хемілтон відмінно стартував, але виграти Гран Прі Китаю йому допомогло не тільки це: запорукою успіху британець вважає вірний вибір тактики

51.

52. Трійка лідерів - Феттель, Хемілтон і Веббер. Марк Веббер став одним з героїв Гран Прі Китаю, відігравши по ходу дистанції 15 позицій і піднявшись на подіум після суботніх невдач. Після фінішу австралієць заявив, що друге місце його напарника Себастьяна Феттеля свідчить: боротьба за титул в цьому сезоні виявиться куди більш напруженою, ніж можна було очікувати після перемог німця в двох перших гонках.

53. Себастьян обливає всіх шампанським. Після фінішу Гран Прі Китаю чемпіон світу Себастьян Феттель, який вперше в 2011 році не зміг здобути перемогу, зізнався, що вибір командою Red Bull Racing тактики з двома піт-стопами виявився невірним. На останніх колах у німця не знайшлося аргументів у суперечці з Льюїсом Хемілтоном, який мав у своєму розпорядженні більш свіжої гумою.